Давид і Даниїл Франчуки, учні 8 класу  ПСЗ НВК “Живе Слово”, ініціювали загальношкільну акцію допомоги потребуючим та голодним міста Львова, на заклик  якої відгукнулися діти усіх класів школи.  Хлопці ще у вересні дізналися про  організації та волонтерів, які діляться їжею з тими, хто перебуває у тяжких життєвих обставинах, згодом долучилися разом зі своїми батьками та знайомими до благодійної справи.

Господь підтримав руки доброчинців також через шкільну спільноту.  Діяльними були всі учні від 0-го до 11-го класів. Разом з класним керівником, Оленою  Рябенко, було передано зібрану провізію потребуючим,  діти цитували напам’ять біблійні псалми про живу надію і віру.  Підтримав друзів і семикласник, Тарас Терендій. У прохолодну пору передзими люди отримали не лише солодощі та вітамінні яблука,  їхні душі зігрівало тепло добрих дитячих сердець шкільної родини “Живого Слова”.

Вдячність Богові, Який робить “хотіння і дію” на  справи милосердя.

 

Коментарі

Solya каже

Молодці!

filmi izle каже

If you would like to get much from this article then you have to apply these strategies to your won blog. Faye Palmer Dierdre

Залишити коментар

Ваш коментар може бути редагований адміністратором.