“Благодійний фонд “АТБ”  схвально та оперативно відгукнувся на  звернення адміністрації львівської  школи  організувати  мотиваційну винагороду для учениці  8-го класу,  Коропець Роксани.

Завдання вчителя української мови  написати твір на тему: «Місце, куди мені хочеться повернутися» школярка виконала дуже оригінально, написавши свою роботу про корпорацію «АТБ». Варто зазначити, що жодного спрямування рекламного змісту з боку педагога для дітей не було. На думку вчительського колективу ця праця  заслуговувала безпосереднього  розгляду  українського виробника.

 «Місце, куди мені хочеться повернутися»  

“Чи знаєте ви, які місця цінують люди? Красу стрімких гір, барвисто-квіткове цвітіння полів, захід сонця на березі моря… В моєму житті є особливе місце, куди я ходжу щодня з посмішкою на обличчі. Спека літнього дня, дощова осінь чи люта зима не завадить відвідати улюблене місце, яке розташоване на рухливій вулиці історичного міста Львова.                                        

За провулком моєї домівки стоїть приваблива, розкішна, простора, світла будівля, в якій можна сміятися і плакати. Там можна зустріти різних за віком, статусом та національністю людей. Зустріти друзів, сусідів чи просто знайомих . Це – АТБ. Там можна радіти від знижок і сумувати від підвищення ціни улюбленого продукту. Коли я дивлюся на цю яскраву вивіску, я відразу уявляю знижку на фісташки і морозиво. Чорні стіни створюють атмосферу затишку і спокою. В АТБ працюють дуже хороші, привітні люди, вони завжди посміхаються і готові тобі допомогти.

АТБ це місце, де продають великий асортимент продуктів та їжі. А, як відомо, їжа об’єднує людей.

Тому місце зустрічі змінити не можна! Завітай і ти!”

 

13 січня 2020 року в торговому залі магазину, котрий найчастіше відвідує Роксана та її родина (м. Львів,  вул. Виговського,29), Ольга Миколаївна, керуюча закладу,  вручила  дитині цінний подарунковий набір,  побажавши  нових творчих досягнень у 2020 році. Серед  презентів і безлічі смаколиків дівчинка, звісно, віднайшла свої улюблені  – фісташки та морозиво.

Адміністрація школи вдячна за  співпрацю,  вияв поваги та розвиток талантів  юного українського споживача, котрий ВІРИТЬ, МРІЄ та ДОВІРЯЄ.

Анжела Поліщук

 

 

 

 

Коментарі

Залишити коментар

Ваш коментар може бути редагований адміністратором.