Хто сказав, що тиждень англійської мови в умовах карантину неможливий? Тільки не для наших педагогів! Завдяки сміливості і креативності наших вчителів англійської мови: Кушнір Олени Богданівни, Красько Яни Іванівни, Гіщинської Юлії Сергіївни та Резнікової Яни Андріївни з 4 по 8 травня нам вдалося провести “Test-Yourself week”. Ми змогли запустити роботу віртуальної лабораторії, де кожний мав нагоду пройти тести на винахідливість, саморганізованість, комунікабельність, доброзичливість, а також віднайти в собі приховані таланти.

В умовах всесвітньої пандемії, в той час, коли увага більшості була прикута до результатів зовсім інших лабораторій, учні нашої школи дистанційно змагалися у челенджах, вчилися планувати, вирушали на “словнико-полювання”, презентували свої приховані здібності на шоу талантів, розвивали комунікабельність, беручи участь у Zoom конференціях з носіями мови, проявляли справжню людяність, готуючи “сендвіч доброти” для мами з татом, показували неабияку обізнаність у сучасних технологіях в проходженні квесту по QR-кодах і багато-багато іншого. Також мали нагоду проаналізувати, як поводилися у різних випробуваннях відомі герої Біблії. В результаті досліджень фахівці нашої “Test-Yourself-Lab” дійшли висновку, що учні школи “Живе Слово” дуже талановиті, організовані, дружелюбні, а ще чудово вміють спілкуватися з іноземними друзями, адже для справжнього таланту немає обмежень, для справжньої дружби немає кордонів, а справжня людяність в кризові моменти проявляється якнайкраще!

Дякуємо партнеру нашої школи “Dinternal Education”, офіційному представнику британського видавництва “Pearson” в Україні за приємні подарунки, які заохочуватимуть поглиблювати знання англійської мови.
Keep calm and test yourself!

Яна Резнікова

Коментарі

Залишити коментар

Ваш коментар може бути редагований адміністратором.