Поетично і пізнавально пройшов літературний тиждень та мистецький конкурс-фестиваль “Творчість Лесі Українки” у ліцеї “ЖИВЕ СЛОВО”. На учнів чекали тематичні відеорепортажі та скриньки загадок, вікторини і турніри.

Захопливим, цікавим за змістом і завданнями видався інтерактивний квест “Лесезнавці” для учнів 5-11 класів. Маршрут перегонів відкривав поетесу і перекладачку через цифри, слова, персоналії, іноземну мову, пісні, мандри, ерудованість, творчі образи у предметах, Біблію.

На завершальне свято учні підготували короткі виступи та мистецькі роботи. Найбільш активно та гарно розкрили свої таланти конкурсанти фестивалю в таких номінаціях як: “декламація”, ” малюнок”, “hand-made”, “проєкт” “відеодекламація”, “театралізація”, “фотоколаж” і “пісенна поезія”. За підсумками конкурсу-фестивалю по трьох вікових категоріях солодкими призами та дипломами переможців було нагороджено більше, ніж 38 учнів ліцею, команди переможців квесту і вікторини. Для двадцяти шести конкурсантів фестивалю сюрпризом стало вручення сертифікатів на суму, яка дорівнює грошовій купюрі із зображенням Лесі Українки (200 грн).

 

Коментарі

Залишити коментар

Ваш коментар може бути редагований адміністратором.