Майже сорок осіб з приватних шкіл Вінниці, Чернівець, Мукачева, Тячева, Луцька, Хмельницького зібралося для обміну і поширення педагогічного досвіду, обговорення питань освітянського сьогодення у ПСЗ НВК “Живе слово”. Форум працював 09-11 листопада 2018 року для вчителів початкових класів християнських шкіл Західної України. Презентаційні уроки семінари-тренінги, практикуми, методичний квест об’єднали людей, котрі люблять Бога і люблять дітей.
Партнер заходу, Західне відділення Українського Біблійного Товариства запросило учасників форуму до участі у Всеукраїнському історичному заході – створенні рукописної Біблії, та подарувало цінні подарунки – «Біблійні історії для дітей».
Організатори заходу ПСЗ НВК «Живе слово» ПП «Лінгвістичний центр «САНБІМ» ретельно готувалися, зібрали та систематизували інформаційну базу методичної роботи та описи практичного досвіду вчителів закладу. Активну участь брали всі вчителі початкових класів, а саме: Колодій І. І., Коропець І. І., Коберник О. І., Мелесь Г. В., а також вчителі англійської мови, які викладають у початкових класах Резнікова Я. А., Красько Я. І.. Розпочався Форум з презентаційних уроків з інтеграцією християнського світогляду у 1-4 класах з використанням інтерактивних технологій, інтерактивних вправ та нових методик. Учасники мали можливість відвідати уроки української мови, англійської мови, фізичної культури, літературного читання, математики, природознавства, трудового навчання, Я у світі. Пізнавальним був батьківський урок, який проводила мама учениці 3 класу Гутей Галина Миронівна.
Далі учасники Форуму відвідували пізнавальні та цікаві семінари та тренінги, які проводили викладач Львівського університету Івана Франка – Бущак Ігор Миколайович; засновник Гуманітарного центру розвитку дитини “У світ разом”, логопед-дефектолог – Мехедова Дана; психолог, психотерапевт Качмар Сусанна; вчитель англійської мови, заступник директора з виховної роботи ПСЗ НВК “Живе слово” – Кушнір Олена. Теми були актуальні для розвитку сучасного учня та дали відповіді на те, що робити та як поводити себе з викликами, які стоять перед вчителем у досягненні високих результатів розвитку власної особистості для передачі найкращого досвіду та знань для учнів у спільну прагненні саморозвитку та успішного майбутнього. Було прослухано семінар практичних корекційної педагогіки, згідно авторської методики «Точкової та лінійної корекції», вікової нейропсихології та розглядались питання супроводу дітей з особливими освітніми потребами; як організувати англомовну канікулярну школу, творчі методики проведення ранкових лінійок та уроків із застосуванням пісень та рухів; про професійне вигорання та методи самовідновлення та правильного розподілення фізичних, емоційних та психологічних сил.
Готувалися до Форуму не лише викладачі, але й учні, які провели виховний захід «Кроки дружби», де показали вміння співати, грати дзвіночками, робити лялькові вистави, виступати хором та грати на бандурі. І, звичайно, присутніми були батьки, гості, учні школи, вчителі та учасники Форуму.
Із великим задоволенням присутні брали участь у педагогічному квесті «Феєрверк ідей», де всі були поділені на команди та проходили різні методичні станції, де випробовували на собі дієвість різноманітних завдань та ознайомлювалися з нестандартними методиками викладання для того, щоб створити потім свій пізнавальний та сучасний урок.
Учасники також мали величезну перевагу взяти участь в історичному моменті написанні рукописної Біблії, яка номінована в “Книгу рекордів України” через написання власною рукою одного вірша із Біблії. Всі учасники, по завершенню отримали від Українського Біблійного товариства книги «Біблійні історії для дітей» та комплекти літератури.
Учасники Форуму відзначили чітку взаємодію з організаторами даного заходу, отримуючи максимально повний супровід на всіх етапах проведення, а також її наукової, методичної, творчої та духовної частини. Крім того, якісно серед інших цей захід виділяють продуманою інформаційною підтримка, скоординованою роботою організаторів.

Коментарі

Залишити коментар

Ваш коментар може бути редагований адміністратором.