Навчаючи вчилися розуміти світ інших людей учні 6-10 класів, відвідавши гуманітарний центр розвитку “У світ разом”. Організатор заходу – Яна Андріївна Резнікова.

Цей дивовижний день, який ми провели разом з учнями та педагогами НВК «Живе слово», «Тижня толерантності та інклюзії» – запам‘ятається нам усім ще надовго щирі емоції та посмішки дітей – це найкраща подяка нашій спільній праці!!!

Співпраця, яку розпочали ГЦР « У світ разом» із НВК « Живе слово» уже відобразилася професійно цікавими заходами та якісним обміном досвіду у сфері спеціальної освіти!!!
Ось і цей тренінг-майстер- клас був сформований трьома етапами: керівник ГЦР «У світ разом», спеціаліст корекційної педагогіки, Дана Мехедова, провела інтерактивний тренінг для учнів старших класів за темою «Пізнай цей світ у всіх барвах відчуттів».Метою цього майстер-класу було показати дітям, що люди з « особливими» потребами, можуть жити і повноцінно зреалізовувати себе у соціумі, зруйнувати страхи, які десятиліттями нав’язувались у свідомість суспільної моралі… Практична інклюзія починається із сприйняття, а не жалю, для цього портібно розуміння і знання!
Дітям в ігровій та пізнавальній формах було запропоновано спробувати проявити свої уміння і навички, почергово виключаючи можливість використовувати одну із зон сенсорних відчуттів: мовно- зорову, мовно-слухову, мовно-рухову, малювати наосліп, відтворювати слова без слуху, передати свої бажання без можливості рухатись… РЕЗУЛЬТАТ перевершив наші сподівання, емоції, які переплітались з новими знаннями. Діти по-новому, руйнуючи усі страхи максимально проявляли свої можливості та таланти.
Натомість учні та педагоги ПСЗ НВК «Живе слово» підготували неймовірно захопливий ляльковий перфоменс: з надзвичайними декораціями та забавами, весело і цікаво було усім, і діткам і батькам,незважаючи на жодні особливості…

У Майстер-класі із виготовлення іграшки – «Чарівного акваріуму» учні з великим запалом волонтерили для наших особливих маленьких діточок! Відповідальність і розуміння своєї потрібності блищали в очах тих 13-14-річних підлітків.Про Інклюзію, особливості дітей можна дуже багато розповідати, а можна просто практично пізнавати цей світ і в мирі, злагоді, повноцінно жити, проявляючи свої таланти та бажання, заради здійснення мрій! Життя– це Божий дар, і у наших з вами силах прожити його в ЩАСТІ та ЛЮбОВІ!Велике спасибі -Керівництву та педагогам НВК «Живе слово» за таку чудову співпрацю!

Зі сторінки ГЦР “У світ разом” Facebook

Коментарі

Залишити коментар

Ваш коментар може бути редагований адміністратором.