“Ви найкращі щодня”, – сказав Андрій Садовий під час вручення премії в сумі 25 тис грн на церемонії нагородження переможців міської програми “Успішний педагог 2021”. З-поміж ста володарів почесної нагороди – троє із  “ЖИВОГО СЛОВА”.

«Дуже приємно бачити стільки красивих і мудрих людей. Хочу подякувати за вашу дуже важливу працю. Ніхто до кінця не розуміє її важливість. Для мене завжди освіта була, є і буде питанням номер один. Ми зараз на тому етапі, коли хочемо переосмислити освітню галузь у Львові і дати їй новий поштовх. А ви буде в цьому питанні нашими найкращими порадниками, адже нам будуть потрібні ваші мудрі думки», – наголосив у своєму зверненні  Андрій  Іванович, міський голова Львова.

Щиро вітаємо представників ліцею: вчителя музики  Петра Володимировича Швайковського, вчителів початкових класів – Інну Ігорівну Коропець та Ірину Олександрівну Созанську! Віддаємо велику вдячність Богові, Котрий дбає про педагогічні таланти ліцею і  дозволяє бачити Свою славу.

Варто згадати, що за підсумками ЗНО 2021 року заклад  увійшов до списку 200 найкращих шкіл України (Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл України ).  У реалізації соціальних проєктів та доброчинних акцій  цього ж календарного року ПЛ “ЖИВЕ СЛОВО” отримав диплом першого ступеня і статуетку  бурштинового ангела  в конкурсі “Благодійна  Україна”. Звучала назва закладу  й серед переможців конкурсу “Вчитель року 2021” на врученні грамоти і премії від  Львівської обласної держадміністрації.

По правді: “Слово сталося тілом, і перебувало між нами, повне благодаті та правди, і ми бачили славу Його, славу як Однородженого від Отця” (Ів.1:14).

Анжела Поліщук

Додаткова інформація: https://city-adm.lviv.ua/news/society/education/289562-100-uspishnykh-pedahohiv-lvova-otrymaly-po-25-tysiach-hryven

https://blagoukraine.org/ukr/news/528-lviv-2020.html

http://loippo.lviv.ua/zahody/kped/II-tur-Vseukrainskogo-konkursu–Uchitel-roku-2021–u-nom-nats-i–Ker-vnik-zakladu-osv-ti–publication/?&print=1

Коментарі

Залишити коментар

Ваш коментар може бути редагований адміністратором.