Важливий аспект освіти дітей –  це виховання   моральних та духовних цінностей.  Укладені Анжелою Йосипівною Поліщук  гугл-форми  об’єднали навколо себе майже 90 дітей, котрі виявили бажання взяти участь у челенджі “Живи Словом Божим”, який відбувався  з 6 по 27 квітня. В ігровій формі, вивчаючи історії, записані на перших сторінках Біблії,  учні брали  для себе важливі уроки, черпали мудрість із небесних скарбниць. Віртуально діти побували при створенні нашої планети, побачили, як зародилося життя, відколи на землі з’явилося зло,  побували з Адамом і Євою в Еденському саду та з Ноєм у ковчезі, зрозуміли прекрасний план Бога для викуплення людства від гріха. З першого до останнього уроку, мандруючи країною ребусів, цікавих пізнавальних відео та повчальних радіоісторій, занурюючись у життя біблійних героїв книги Буття, діти вчилися як правильно  чинити, розвивали вміння робити вибір та аналізувати. Для подальшого поширення змістовних і цікавих уроків було спеціально створено телеграм-канал: https://t.me/hrustanska_etuka.

Партнерами проєкту були Західне відділення Українського біблійного товариство та місія “Біблія понад усе” (“Euro Team Outreach”), котрі залюбки передали по 20 подарункових видань “Біблійні історії для дітей” та “Добро і зло” Майкла Перла. Адміністрація школи “Живе Слово”  дуже вдячна  переліченим вище організаціям і сподівається на подальшу співпрацю у поширенні Слова Божого серед юного  покоління львівян.

По завершенню челенджу на переможців у подарункових коробках “Сильної сторони” також чекали нагороди у вигляді кубків І-ІІІ місць.  Безпомилковий результат, 200 балів з 200 балів за 14 занять, тобто  володарями гран-прі стали троє учнів: Тарчинець Владислав, Шийка Богдан і Стеців Максим. Усі учасники челенджу отримали іменні сертифікати, а найактивніші  –  чудові книги в подарунок.

 

Коментарі

Залишити коментар

Ваш коментар може бути редагований адміністратором.