Почесний диплом переможця та унікальна статуетка з порцеляни і бурштину  “Янгол добра” була вручена Приватному ліцею “ЖИВЕ СЛОВО” на церемонії нагородження регіонального конкурсу “Благодійна Україна”.

Трохи з історії доброчинності. Квітень 2020 року. Приватний ліцей «ЖИВЕ СЛОВО» реалізував мистецький благодійний проєкт у квітні 2020 року, коли через пандемією COVID-2019 в Україні було запроваджено соціальне дистанціювання та самоізоляція. У зв’язку з вимушеним тотальним карантином діти, батьки і педагоги працювали дистанційно, а навкруги панували непевність, тривога і суцільні страхи. Водночас розуміли, що напередодні Пасхальних днів, ми як ніколи потребуємо спільної доброї справи, щедрості душі, наснаги і віри в майбутнє. Тому у цей час, ми доклали максимум зусиль, аби надія воскресла. Задум ідеї полягав у тому, щоб новостворена силами 6 членів колективу лялькова онлайн-вистава стала платформою доброти по збору коштів на лікування 10-річного Давиденка Всеволода, діагноз аутизм. Хлопчик виховується у малозабезпеченій багатодітній сім’ї, потребує постійного догляду мами, а його батько напередодні ще й втратив зір.

Мистецький проєкт і добра місія згуртували не лише шкільну громаду “ЖИВОГО СЛОВА” м. Львова. Глядачами ютуб-трансляції були діти з інших приватних християнських шкіл України. Лялькову виставу про життя Ісуса Христа очима тваринок дивилися з різних куточків України: Вінниці, Києва, Бучі,Полтави, Чернівець, Мукачева, Ужгорода, Луцька, Донецька, Харкова. Дитяча історія охопила більше 800 глядачів і жертводавців одночасно.

Грудень 2020 року. Карантинні умови в країні не стали на заваді шкільної традиції благочинності. Без участі батьків і з дотриманням протиепідеміологічних вимог учнівські вироби мистецтва продавалися на ярмарку-офлайн. Вилучені кошти збиралися на допомогу лікування важкохворої дев’ятимісячної дівчинки зі Львова, Ангелінки Грицанової.

Ми стали очевидцями, як Бог уміє турбуватися про тих, кому важко. Адже для Його ласки немає кордонів і Його любов до дітей не знає карантину.

Відеозапис церемонії нагородження:

Коментарі

Залишити коментар

Ваш коментар може бути редагований адміністратором.