Батьки та діти «Живого Слова» охоче й радісно відгукнулися на ініціативу Адвентистського агенства допомоги і розвитку (ADRA) власноруч зібрати подарунки потребуючим дітям. Упродовж десяти днів учні ліцею з великою любов’ю купували та вкладали у спеціально підготовлені коробки шкільне приладдя, солодощі, засоби гігієни та різноманітні іграшки. Спільними зусиллями було укомлектовано 62 подарунки.

Проєкт «Діти дітям» знайшов свою авдиторію через Львівський міський центр соціальних служб «Між нами», а працівники служб соціального захисту Франківського та Залізничного районів безпосередньо запросили дітей 6-12 років на вручення.

Інтерактивно розпочали захід старшокласниці Яна та Юля. Через кілька хвилин перед допитливими хлопчиками та дівчатками семикласники розгорнули показ лялькової вистави шкільного театру. Авторська «Червона Шапочка» була цікавою не лише для малечі, її несподівана кінцівка здивувала позитивом і дорослих глядачів зали. На завершення заходу, окрім цінних пакуночків проєкту «Діти дітям», від Українського Біблійного товариства (м. Львів) та БФ «ЖИВИ УКРАЇНО» (м. Чернівці) гості отримали яскраво ілюстровані книги «Біблія для тебе» та «Біблійні історії для дітей».

Подяка Богові за Його сприяння у збиранні дарів! Щире спасибі всім учасникам та організаторам благодійної акції добра і щедрості. «Благородно все те, що безкорисливо» (Ж. Лабрюйер).

Коментарі

Залишити коментар

Ваш коментар може бути редагований адміністратором.