Разом з учителем географії, Оксаною Василівною Заяць, в останні дні навчального року учні “Живого Слова” долучилися до цікавих  віртуальних екскурсій. Два дні поспіль дітям вдалося побувати у  дивовижних місцях  світу та рідної України. Насамперед  діти  “вирушили”до одного з  найбільших океанаріумів світу «Океанаріум у Монтереї». Вони поринули у світ загадкових морських жителів, чудернацьких і велетенських риб. Під свіжими враженнями  мандрівки найактивніші “відвідувачі” малювали побачене, відтворювали  позитив емоцій.

Під час другої екскурсії учні завітали до музею образотворчих мистецтв у Х’юстоні. Він є одним з найвідоміших художніх музеїв у США та найбільшим у Техасі. Діти  познайомилися з численною спадщиною краси світу: картинами  найрізноманітніших  стилів, гончарними виробами майстрів та іншими творами мистецтва. Юні поціновувачі естетики скуштували на власному досвіді  смак роботи художників та скульпторів творячи власні шедеври.

Наступного дня маршрут пролягав просторами України. На допитливих  учнів чекав інтерактивний квест  «У пошуках об’єктів давнини на Львівщині». Віртуально відвідавши  музеї нашої області,  учням потрібно було знайти зазделегідь визначений перелік  археологічних знахідок, предметів старовини та цікавих об’єктів. Після  захопливих “мандрівок” діти дякували своєму екскурсоводу (Оксані Василівні) та своїм наставникам (класним керівникам) за цікаве і змістовне дозвілля у домашніх умовах карантину.

Коментарі

Залишити коментар

Ваш коментар може бути редагований адміністратором.