У затишній залі Будинку вчених керівницю ліцею «ЖИВЕ СЛОВО» та освітян Львівщини  вітали з Днем професійного свята заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко та директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олег Паска, депутати Львівської облради,  Львівська організація профспілки вчителів.

Запрошеним педагогам  вручили грамоти, подяки, грошові нагороди. Зокрема: премії у розмірі 12 тис грн отримали 4 призери конкурсів всеукраїнського рівня; премії у розмірі 8 тис грн –  лауреати конкурсів всеукраїнського рівня та переможці обласних конкурсів (близько 20 осіб); премії від 9 до 12 тис грн отримали 15 працівників освіти – за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі.

«Згадайте кожен своїх педагогів. Мабуть, у кожного з вас був свій гарний приклад, завдяки якому ми стали вчителями. Усім нам бажаю натхнення, мрій і здоров’я. Освіта – це кожен з нас. Якою є освіта зараз, такою буде країна через 20-30 років», – звернувся до авдиторії  директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олег Паска.

Представниця приватної освіти Львівщини, лауреатка конкурсу «Вчитель року» 2021 у номінації «Керівник закладу освіти», директорка ліцею «ЖИВЕ СЛОВО»  Анжела Поліщук коротко поділилася своїми спостереженнями, відповідаючи на запитання: “Що таке покликання педагога?”

Коментарі

Залишити коментар

Ваш коментар може бути редагований адміністратором.